slide
slide

Chirurgii stomatologicznej

Poradnia oferuje swoje usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Zajmujemy się usuwaniem zębów mlecznych i stałych, usuwaniem ósemek, w tym z ósemek zatrzymanych . Wykonujemy zabiegi zamykania zatoki, zabiegi resekcji wierzchołka korzenia zęba, nacięcie ropnia oraz szereg innych zabiegów związanych z chirurgią stomatologiczną. Wykonujemy także zabiegi podcinania wędzidełka podjęzykowego i wargowego.

 

Lek.dent.Jakub Białek 

Czwartek 8.300- 13.00

Absolwent  Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz medycynie estetycznej. Wiedzę i doświadczenie pogłębia  podczas pracy w szpitalu na Oddziale Chirurgii szczękowo-twarzowej oraz poprzez współpracę z wieloma gabinetami stomatologicznymi. Aktywnie uczestniczy w licznych   kursach i szkoleniach.  W naszym gabinecie świadczy usługi medyczne z zakresu chirurgii stomatologicznej.

25.03.2019 – utrudnienia w pracy przychodni

24 marca 2019

W dniu 25.03.2019 mogą wystąpić utrudnienia  pracy przychodni związane z  brakiem dostawy prądu, spowodowane   prowadzeniem przez elektrownią prac konserwacyjnych. Przewidywany czas trwania prac 8.00- 14.00, przychodnia nie ma wpływu na przerwy w dostawie prądu elektrycznego.

Za utrudnienia przepraszamy.