slide
slide

Dietetyk

Mgr Katarzyna Księżycka 

Wtorek 16.00-20.00

W poradni dietetycznej udzielamy porad dotyczących zdrowego sposobu odżywiania . Poradnictwo obejmuje diety redukujące masę ciała , eliminacyjne , diety stosowane w różnych jednostkach chorobowych itp. Prosimy o przygotowanie na pierwszą wizytę wyników podstawowych badań krwi : morfologia ,  poziom glukozy , TSH, cholesterol oraz mile widziany dzienniczek z rozpisanym  sposobem dotychczasowego odżywiania się tj. jakie posiłki i w jakim odstępie czasu były przyjmowane, najlepiej z ostatnich 3 dni .   Informacje , o które prosimy będą bardzo przydatne w ustaleniu  odpowiedniej diety .

Oto kilka istotnych informacji  o naszej Pani Dietetyk

mgr Katarzyna Księżycka

dietetyk kliniczny

Jestem absolwentką dietetyki na wydziale lekarskim Collegium Medicum w Krakowie (studia I i II stopnia). W czasie studiów uzyskałam obszerną wiedzę w zakresie chorób dieto-zależnych, metabolicznych, otyłości czy żywienia w różnych stanach fizjologicznych.

Doświadczenie zdobywałam podczas praktyk na oddziałach szpitalnych oraz w pracy w klubach fitness, centrum medycznym i szpitalu. Wiedzę poszerzam, uczestnicząc w kursach, konferencjach czy też czytając najnowsze publikacje naukowe.

Prywatnie jestem mamą, a po godzinach kocham gotowanie. Z tego powodu moje diety są spersonalizowane, ale smaczne i często opieram je na własnych wypróbowanych przepisach. Z racji posiadania najpiękniejszej roli w życiu – roli mamy – dużą wagę przykładam do żywienia dzieci, od niemowląt po wiek dorastania.

 

PROMOCJA DIETETYK – 40%

2 marca 2017

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy  07.03.2017 na promocyjną wizytę u dietetyka  – 40% .

W ramach konsultacji zapewniamy:
analizę składu ciała obejmującą pomiar tkanki tłuszczowej,
tkanki mięśniowej nawodnienia
czy wieku metabolicznego.
Omówienie uzyskanego wyniku.
Wstępne zalecenia dietetyczne.
Analiza dzienniczka żywieniowego i ocenę nawyków żywieniowych.
Jeśli jest to pierwsza wizyta warto zabrać ze sobą ostatnie wyniki badań: glukoza, cholesterol, ciśnienie, TSH oraz dzienniczek żywieniowy (dokładny spis jadłospisu z 3 dni z napojami i przekąskami).