slide
slide

Laryngologiczna

Dr n.med.Piotr Morawski

Poniedziałek  13.00- 19.00

Czwartek        15.00- 19.00

Lek. med.Michał Skóra

Wtorek  15.00- 20.00

lub

Środa  15.00- 20.00

Lek. med.Iwona Porębska

Piątek  15.30- 19.00

Lek. med.Aleksandra Sobolewska 

Lek. med.Natalia Końska

 

Dr n. med. Piotr Morawski , lek.med. Michał Skóra  oraz lek.med. Iwona Porębska są  asystentami Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Specjalistycznego im. St. Żeromskiego w Krakowie , oraz pracownikami  innych cenionych centrów medycznych  jak: Larmed,  S.C.D.Z. Medicina czy Centermed.

W naszej poradni Dr n. med.Piotr Morawski  ,  lek. med. Michał Skóra oraz lek . med. Iwona Porębska udzielają   usług z zakresu poradnictwa laryngologicznego : diagnostyki, leczenia zachowawczego oraz operacyjnego schorzeń uszu, nosa, gardła i krtani zarówno u dzieci jak i dorosłych. Istnieje możliwość wykonania badań przeprowadzanych w diagnostyce zaburzeń słuchu : tympanometria, audiometria. W gabinecie wykonywane są zabiegi w zieczuleniu miejscowym. Przeprowadzane są również badania okresowe nauczycieli, kierowców zawodowych,osób pracujących na wysokości, w hałasie , sportowców w ramach medycyny pracy.

Nowatorskie , niezabiegowe metody leczenia polipów nosa.

Szczegółowych informacji udziela dr n. med. Piotr Morawski

tel. 606 242 877  pon- pt. w godz. 9.00- 13.00

 

ZABIEGI WYKONYWANE W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM : 

PLASTYKA WĘDZIDEŁKA JĘZYKA LUB WARGI
ELEKTROKOAGULACJA NACZYŃ PRZEGRODY NOSA
USUNIĘCIE ZMIANY Z NOSA, JAMY USTNEJ LUB GARDŁA
RF KOAGULACJA MUSZLI NOSOWYCH
RF KOAGULACJA PODNIEBIENIA MIĘKKIEGO
UPPP+ RF PODNIEBIENIA MIĘKKIEGO
USUNIĘCIE ZNAMION SKÓRNYCH
ODWARSTWIENIE ŚLUZÓWKI PRZEGRODY NOSA
EWAKUACJA KONKREMENTU PRZEWODU ŚLINIANKI PODŻUCHWOWEJ
PUNKCJA ZATOK SZCZĘKOWYCH JEDNOSTRONNA
PUNKCJA ZATOK SZCZĘKOWYCH DWUSTRONNA
NACIĘCIE ROPNIA OKOŁOMIGDAŁKOWEGO
POBRANIE WYCINKA ZE SKÓRY LUB ŚLUZÓWKI
NACIĘCIE I DRENAŻ ROPNIA SKÓRY LUB PRZEGRODY NOSA
BADANIE HISTOPATOLOGICZNE SYNEVO

Administrator

25 maja 2018

Klauzula informacyjna dotycząca pacjentów Centrum Medycznego Biotamed

1. Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Biotamed Przychodna , zwane dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres:biuro@biotamed.pl lub telefonując pod numer: 12 3070344, 535 609 676 .

2. Twoje dane przetwarzane są w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, zarządzania udzielaniem tych usług oraz leczenia. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych, chyba ,że bierzesz udział w badaniach klinicznych i wyraziłeś na to zgodę .

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa: Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępnienia dokumentacji medycznej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.

7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Przekazaniem nam Twoich danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego Pacjenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 2.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.