slide
slide

Medycyny estetycznej

 

Poradnia Medycyny Estetycznej

lek.med.Magdalena Szarek

Czwartek 15.00- 20.00

Oferta poradni:

Wampirzy lifting jest zabiegiem kosmetycznym z użyciem osocza bogatopłytkowego.W naszym gabinecie zabieg ten jest przeprowadzony przez lekarza posiadającego kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej . Osocze bogatopłytkowe zawiera dużą liczbę płytek krwi, które odpowiadają za procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Właściwość ta od dłuższego czasu jest wykorzystywana w medycynie estetycznej do poprawy wyglądu cery. Wampirzy lifting stanowi alternatywę dla botoksu. Warto również dodać, że osocze bogatopłytkowe jest znakomitym środkiem dla alergików, którzy źle znoszą podskórne aplikacje innych substancji stymulujących skórę do jej biologicznej odbudowy. Osocze bogatopłytkowe daje również bardzo dobre efekty wzmacniania cebulek włosowych, jest wskazane min.w łysieniu plackowatym, zwiększa liczbę cebulek włosowych i poprawia kondycję włosów.

Wskazania :
Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego dedykowany jest dla wszystkich, którzy zmagają się z drobnymi zmarszczkami, przebarwieniami skóry, utratą jej jędrności oraz elastyczności, łysieniem plackowatym, wypadaniem włosów.

Przebieg zabiegu :
Zabieg wampirzego liftingu złożony jest z kilku etapów.
1. Wywiad z lekarzem – pierwszym etapem jest rozmowa z lekarzem, który może ustalić przeciwwskazania do zabiegu i jego ewentualne skutki uboczne.
2. Znieczulenie miejsc objętych zabiegiem poprzez nałożenie maści znieczulającej na skórę.
3. Pobranie krwi od pacjenta – w fazie drugiej pobierana jest krew w ilości około 8 ml. Trafia ona następnie do wirówki horyzontalnej, która oddziela osocze bogate w płytki krwi od czerwonych krwinek.
4. Podanie pacjentowi osocza bogatopłytkowego – ostatnim etapem jest wstrzyknięcie preparatu osocza bogatopłytkowego do skóry pacjenta. Jest to realizowane za pomocą drobnych nakłuć podskórnych , po wcześniejszym znieczuleniu miejsc objętych zabiegiem.

Efekty:
Wampirzy lifting jest metodą bardzo skuteczną. Pełne efekty zauważyć można po około 2 – 3 miesiącach od zabiegu, są to:
poprawa jędrności skóry
wyrównanie płytkich zmarszczek
redukcja przebarwień
efekt odmłodzenia skóry
wzmocnienie cebulek włosów
poprawa krążenia i lepsze odżywienie skóry.

Częstotliwość:
Częstotliwość przeprowadzania zabiegu jest uzależniona od wieku pacjenta oraz kondycji jego skóry. Zazwyczaj osobom po 30 roku życia zaleca się jeden, dwa zabiegi w roku. Warto również pamiętać, że pierwsze efekty dostrzec można dopiero po około 2 miesiącach od przeprowadzonego zabiegu.

Przeciwwskazania:
Do głównych przeciwwskazań zalicza się:
nowotwory, ciąża i okres karmienia piersią, stany zapalne skóry, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, zaburzenia pracy wątroby.

Cennik: CENY PROMOCYJNE
twarz – 500zł
twarz,szyja -700zł
twarz,szyja,dekolt-900zł
skóra głowy-500zł
dłonie-300zł

 

Mezoterapia igłowa jest metodą, która pozwala na szybką i efektywną poprawę kondycji skóry, poprzez jej regenerację oraz odmłodzenie. Dzięki tej metodzie można w stosunkowo szybkim czasie przywrócić wcześniejszy blask i wygląd skóry. Jędrna i gładka skóra pełna młodzieńczego blasku – jest marzeniem  każdej kobiety. Między innymi w tym celu stosuje się zabieg mezoterapii igłowej.  Zabieg polega na wprowadzeniu za pomocą niewielkiej igły i strzykawki precyzyjnie dobranego preparatu w warstwę skóry właściwej powodując jej regenerację  i  przebudowę.

Wskazania:

zmarszczki
utrata jędrności skóry
cienie pod oczami
przebarwienia skóry
wypadanie włosów
rzadkie włosów

Efekty:

Mezoterapia igłowa jest metodą bardzo skuteczną. Preparat podawany jest bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki temu dochodzi do szybkiej odbudowy i regeneracji. Pełne efekty zauważyć można bardzo szybko po zabiegu, są to:
efekt odmłodzenia skóry
poprawa jędrności skóry
wyrównanie zmarszczek
redukcja przebarwień
zagęszczenie włosów
wzmocnienie cebulek włosów
poprawa krążenia
lepsze odżywienie skóry.

Częstotliwość:
Częstotliwość przeprowadzania zabiegu jest uzależniona od wieku pacjenta oraz kondycji jego skóry. Zazwyczaj osobom po 30 roku życia zaleca się jeden, dwa zabiegi w roku. W zabiegach stosowanych na skórę głowy zaleca się serię 3 zabiegów. Szczegółowych wskazówek  udziela lekarz przeprowadzający zabieg. Każdy z nas jest inny i zalecenia dotyczące częstotliwości są dobierane indywidualnie.

Przebieg zabiegu :
1. Wywiad z lekarzem – pierwszym etapem jest rozmowa z lekarzem, który może ustalić przeciwwskazania do     zabiegu i jego ewentualne skutki uboczne.
2. Znieczulenie miejsc objętych zabiegiem poprzez nałożenie maści znieczulającej na skórę.
3. Podanie pacjentowi wcześniej dobranego preparatu bezpośrednio do skóry właściwej, poprzez wstrzykniecie za  pomocą igły i strzykawki.Jest to realizowane poprzez wykonanie kilku- kilkunastu nakłuć skóry. Dzięki        temu,że podawany preparat dostaje się bezpośrednio do skóry, gdzie zachodzę procesy regeneracji i odbudowy.
Przeciwwskazania do zabiegu:
ciąża i karmienie piersią
nowotwory
choroby skóry poddawanej zabiegowi (bakteryjne, wirusowe)
opryszczka
skłonność do powstawania blizn
stosowanie leków przeciwkrzepliwych
zaawansowana cukrzyca
stwierdzona alergia na kwas hialuronowy

Cennik: CENY PROMOCYJNE DO 06.2019  
twarz – 500- 700 zł
twarz,szyja -700- 900 zł
twarz,szyja,dekolt-900- 1200 zł
skóra głowy-500 zł
dłonie-450 zł

Cena uzależniona jest od obszaru zabiegi oraz rodzaju i ilości zużytych ampułek

Jak zgłosić chęć szczepienia przeciw Covid 19

15 stycznia 2021

INFORMACJE O SZCZEPIENIACH DLA OSÓB 80+ i 70+

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Jak można się zgłosić?

  1. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
  2. Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.

    Pamiętaj! Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/.  Jeśli otrzymasz wiadomość dotyczącą szczepień, która wygląda podejrzanie, zgłoś ją na tej stronie: https://incydent.cert.pl/

  3. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link – Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.
  4. Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla Twojej grupy, dostaniesz wiadomość mejlową z informacją, że masz już wystawione e-skierowanie.
  5. Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj.