slide
slide

Stomatologiczna

Białe i zdrowe zęby to dziś niezwykle ważny atut dający poczucie pewności ciebie oraz poprawiający samopoczucie . Dzięki wysokim kwalifikacją naszych lekarzy możesz być pewien jakości usług , a dodatkowo nowoczesny sprzęt sprawi , że wszystkie wykonywane zabiegi są wysokiej jakości. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny unit stomatologiczny Sirona z radiowizjografią czyli rentgenem z cyfrowym obrazowaniem . Obraz zęba pojawia się na ekranie komputera w kilka sekund , a dawka promieniowania jest wielokrotnie mniejsza niż przy tradycyjnych zdjęciach rentgenowskich.W gabinecie możemy również za pomocą kamery wewnątrz-ustnej zobaczy swoje schorzenie stomatologiczne przed i po specjalistycznym leczeniu. Proponujemy profesjonalne zabiegi wybielania zębów lampą extra smile w promocyjnych cenach .

W naszej poradni pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów.

lek. stom. Magdalena Szarek 

 Zajmuje się stomatologią zachowawczą , protetyką , endodoncją , stomatologią estetyczną , pedodoncją ze szczególnie dobrym kontaktem w pracy z dziećmi . 

lek. stom. Łukasz Ozga 

 Zajmuje się stomatologią zachowawczą , protetyką , endodoncją , stomatologią estetyczną , chirurgią stomatologiczną , pedodoncją . 

Administrator

25 maja 2018

Klauzula informacyjna dotycząca pacjentów Centrum Medycznego Biotamed

1. Drogi Pacjencie, Administratorem Twoich danych osobowych jest Centrum Medyczne Biotamed Przychodna , zwane dalej: „Administratorem”. Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres:biuro@biotamed.pl lub telefonując pod numer: 12 3070344, 535 609 676 .

2. Twoje dane przetwarzane są w celu ochrony stanu zdrowia, świadczenia usług medycznych, zarządzania udzielaniem tych usług oraz leczenia. Podstawą prawną przetwarzania pozyskanych danych jest Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

3. Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.

4. Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych, chyba ,że bierzesz udział w badaniach klinicznych i wyraziłeś na to zgodę .

5. Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres wyznaczony właściwym przepisem prawa: Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta.

6. Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych. Zasady udostępnienia dokumentacji medycznej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.

7. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

8. Przekazaniem nam Twoich danych osobowych jest wymogiem ustawowym, dotyczy każdego Pacjenta, wobec którego realizujemy cele opisane w punkcie 2.

9. W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.