slide
slide

Urologii dzieci

Dr. n  med. Marek Górniak

Poniedziałek  08.30- 12.00

Doktor Marek Górniak jest uznanym specjalistą w zakresie urologii dziecięcej . Posiada również specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej .Jego unikalne doświadczenia zdobyte w publicznej oraz niepublicznej służbie zdrowia pozwalają dzisiaj na dostęp do wysokospecjalistycznego poradnictwa i leczenia operacyjnego w komfortowych warunkach .Doktor Marek Górniak zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń z zakresu układu moczowo – płciowego u dzieci oraz wykonuje mało inwazyjne zabiegi urologiczne.

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

20 kwietnia 2020

INFORMACJE DOTYCZĄCE WIZYT SPECJALISTYCZNYCH

Od 01.06.2020 wznawiamy realizację wizyt specjalistycznych w formie stacjonarnej , z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarno- epidemiologicznego.

INFORMACJE DOTYCZĄCE WIZYT  POZ Podstawowa Opieka Zdrowotna – nadal bez zmian , w pierwszej kolejności tele- wizyty, zgodnie z wytycznymi NFZ, MZ i GIS.  O wizycie w gabinecie decyduje lekarz na podstawie wcześniejszej tele- wizyty.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PORADNI REHABILITACYJNEJ

Od 05.05.2020 wznawiamy działanie stacjonarne PORADNI REHABILITACJI MEDYCZNEJ- zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia.

INFORMACJE DOTYCZĄCE SZCZEPIEŃ OCHRONNYCH -Realizujemy szczepienia ochronne zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia

Komunikat Ministerstwa Zdrowia w sprawie szczepień ochronnych.

Czytaj więcej
https://www.gov.pl/…/komunikat-sprawie-wykonywania-szczepie…

INFORMACJE DOTYCZĄCE WIZYT SPECJALISTYCZNYCH

Realizujemy wizyty specjalistyczne w formie tele- wizyty, wizyty online:

Dermatolog

Endokrynolog

Laryngolog

Neurolog

Psychiatra Dziecięcy

Urolog