slide
slide

Urologii dzieci

Dr. n  med. Marek Górniak

Czwartek   08.30- 12.00

Doktor Marek Górniak jest uznanym specjalistą w zakresie urologii dziecięcej . Posiada również specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej .Jego unikalne doświadczenia zdobyte w publicznej oraz niepublicznej służbie zdrowia pozwalają dzisiaj na dostęp do wysokospecjalistycznego poradnictwa i leczenia operacyjnego w komfortowych warunkach .Doktor Marek Górniak zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń z zakresu układu moczowo – płciowego u dzieci oraz wykonuje mało inwazyjne zabiegi urologiczne.

Jak zgłosić chęć szczepienia przeciw Covid 19

15 stycznia 2021

INFORMACJE O SZCZEPIENIACH DLA OSÓB 80+ i 70+

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Jak można się zgłosić?

  1. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
  2. Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.

    Pamiętaj! Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/.  Jeśli otrzymasz wiadomość dotyczącą szczepień, która wygląda podejrzanie, zgłoś ją na tej stronie: https://incydent.cert.pl/

  3. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link – Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.
  4. Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla Twojej grupy, dostaniesz wiadomość mejlową z informacją, że masz już wystawione e-skierowanie.
  5. Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj.