slide
slide

Podstawowej Opieki Zdrowotnej NFZ

 

Wizyty w POZ zgodnie z wytycznymi MZ i GIS  realizowane są  formie stacjonarnej lub  telefonicznie – teleporady .  Na teleporadę pacjent umawia się poprzez rejestrację telefoniczną : tel. 12 307 03 44 , 535 609 676  w godzinach pracy POZ.  Lekarz POZ dzwoni do pacjenta zgodnie z ustalonym terminem teleporady na wskazany nr telefonu podczas rejestracji. Trzy nie udane próby kontaktu z pacjentem skutkują brakiem realizacji wizyty.  Czas pracy POZ bez zmian – pon- pt 8.00- 18.00

Podczas teleporady istnieje możliwość realizacji : e-recepty, e-skierowania, e-zwolnienie lekarskie, e-wyroby medyczne.

Szczepienia ochronne,bilanse -Realizujemy szczepienia ochronne i bilanse zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia , na wizytę należy się umówić  drogą telefoniczną : tel. 12 307 03 44 , 535 609 676. Na wizytę z dzieckiem przychodzi jeden opiekun zachowując zasady epidemiologiczne tj. bez cech infekcji, nie jest objęty kwarantanną.

Recepty w POZ na leki przewlekłe przyjmujemy drogą telefoniczną i mailową : centrum @biotamed.pl, tel. 12 307 03 44 , 535 609 676 ( prosimy o dopisanie aktualnego telefonu kontaktowego ).

Przed wejściem do przychodni znajduje się skrzynka na ewentualną korespondencję  papierową dotyczącą recept oraz dokumentacji. Recepty realizowane są w miarę możliwości na bieżąco – po wypisaniu recepty kontaktujemy się  z Państwem w celu przekazania kodu recepty, na podstawie którego realizujecie Państwo recepty w aptece.

Prosimy o przemyślaną informację o  wszystkich kończących się lekach stale podawanych. Recepty wypisywane są na okres 3 miesięcy, w aptece istnieje możliwość realizacji recepty z podziałem czasowym.

Zachęcamy do założenia IKP – Internetowego Konta Pacjenta  na stronie : pacjent.gov.pl › internetowe-kontopacjent. Konto umożliwia szybki dostęp do e-recepty , e- skierowania oraz innej dokumentacji medycznej.

Badania laboratoryjne:

Badania wykonujemy : Poniedziałek , Wtorek , Czwartek ,  Piątek  w godzinach 8.30 -11.00

Godziny pracy przychodni 8.00- 18.00  Pon -Pt 

Telefony kontaktowe bez zmian  12 307 03 44 , 535 609 676

e- mail:centrum@biotamed.pl

 

 

PORADNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ – od 01.01.2013 świadczymy bezpłatne usługi medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług, porad udzielają lekarze z dużym doświadczeniem zawodowym.

Poradnia POZ czynna jest w godz. 8.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku

rejestracja osobiście lub telefoniczne : Tel. 12 307 03 44, kom. 535 609 676.

W naszym Centrum porad udzielają  LEKARZE RODZINNI : 

Poradnia POZ dla dorosłych :

– lek. Magdalena  Tomków- Bednarska 

– lek. Magdalena  Knop 

– lek. Anna Rosa

– lek. Barbara Maszek

– lek. Anna Węgrzyn  

– lek. Marlena Gronau- Dziurkowska

 

Poradnia POZ dla dzieci:

– lek. Magdalena Tomków- Bednarska

– lek. Magdalena Knop 

– lek. Anna Rosa

– lek. Barbara Maszek

– lek. Anna Węgrzyn 

– lek. Marlena Gronau- Dziurkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASAŻ KOBIDO

27 czerwca 2024

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej  nowej usługi MASAŻU TWARZY  KOBIDO

MASAŻ KOBIDO – to japoński styl pielęgnacji twarzy, jest najbardziej zaawansowaną technicznie formą masażu twarzy w Japonii. Daje jedne z najlepszych efektów terapii twarzy. Opiera się na 48 starożytnych charakterystycznych technikach, które koncentruj się głównie na specjalnych ruchach perkusyjnych. Japoński masaż twarzy Kobido  ma działanie pielęgnacyjne oraz liftingujące na poziomie skóry, tkanki podskórnej, powięzi i mięśni. Poprawia kontur twarzy, zapobiega powstawaniu tzw. chomików, podnosi policzki, spłyca bruzdy nosowo-wargowe, zmniejsza “worki” pod oczami, odprowadza z twarzy nadmiar nagromadzonej limfy, podnosi opadające powieki, wygładza zmarszczki mimiczne a skóra staje się bardziej jędrna i promienna.