Podstawowej Opieki Zdrowotnej NFZ
Wizyty w POZ zgodnie z wytycznymi MZ i GIS realizowane są w pierwszej kolejności telefonicznie – teleporady . Lekarz decyduje o ewentualnej wizycie w przychodni , po wcześniejszym wywiadzie telefonicznym. Na teleporadę pacjent umawia się poprzez rejestrację telefoniczną : tel. 12 307 03 44 , 535 609 676 w godzinach pracy POZ. Lekarz POZ dzwoni do pacjenta zgodnie z ustalonym terminem teleporady na wskazany nr telefonu podczas rejestracji. Trzy nie udane próby kontaktu z pacjentem skutkują brakiem realizacji wizyty. Czas pracy POZ bez zmian – pon- pt 8.00- 18.00
Podczas teleporady istnieje możliwość realizacji : e-recepty, e-skierowania, e-zwolnienie lekarskie, e-wyroby medyczne.
Szczepienia ochronne -Realizujemy szczepienia ochronne zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia , na wizytę należy się umówić drogą telefoniczną : tel. 12 307 03 44 , 535 609 676. Na wizytę z dzieckiem przychodzi jeden opiekun zachowując zasady epidemiologiczne tj. bez cech infekcji, nie jest objęty kwarantanną.
Recepty w POZ na leki przewlekłe przyjmujemy drogą telefoniczną i mailową : centrum @biotamed.pl, tel. 12 307 03 44 , 535 609 676 ( prosimy o dopisanie aktualnego telefonu kontaktowego ).
Przed wejściem do przychodni znajduje się skrzynka na ewentualną korespondencję papierową dotyczącą recept oraz dokumentacji. Recepty realizowane są w miarę możliwości na bieżąco – po wypisaniu recepty kontaktujemy się z Państwem w celu przekazania kodu recepty, na podstawie którego realizujecie Państwo recepty w aptece.
Prosimy o przemyślaną informację o wszystkich kończących się lekach stale podawanych. Recepty wypisywane są na okres 3 miesięcy, w aptece istnieje możliwość realizacji recepty z podziałem czasowym.
Zachęcamy do założenia IKP – Internetowego Konta Pacjenta na stronie : pacjent.gov.pl › internetowe-konto–pacjent. Konto umożliwia szybki dostęp do e-recepty , e- skierowania oraz innej dokumentacji medycznej.
Badania laboratoryjne realizujemy tylko pilne zlecenia pacjentów bez cech infekcji wirusowej.
Badania wykonujemy : Poniedziałek , Wtorek , Czwartek , Piątek prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i umówienie godziny pobrania materiału.
Godziny pracy przychodni 8.00- 18.00 Pon -Pt
Telefony kontaktowe bez zmian 12 307 03 44 , 535 609 676
e- mail:centrum@biotamed.pl
PORADNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ – od 01.01.2013 świadczymy bezpłatne usługi medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług, porad udzielają lekarze z dużym doświadczeniem zawodowym.. Poradnia POZ czynna jest w godz. 8.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku , rejestracja osobiście lub telefoniczne : Tel. 12 307 03 44, kom. 535 609 676.
W naszym Centrum porad udzielają LEKARZE RODZINNI :
– lek. med. Joanna Kulawik jest specjalistą chorób wewnętrznych z wieloletnim doświadczeniem pracy szpitalnej i ambulatoryjnej, jako lekarz POZ, pracuje już od 16 lat. Cieszy się ogromnym autorytetem i zaufaniem pacjentów . Wybitnie specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób układu krążenia oraz otyłości.
– lek. med. Magdalena Tomków- Bednarska jest specjalistą medycyny rodzinnej. Pracuje w Podstawowej Opiece Zdrowotnej od 2003, łącząc tą pracę z rozpoczętą specjalizacją z medycyny ratunkowej i pracą w karetce pogotowia oraz Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. W swojej praktyce wykorzystuje doświadczenia zdobyte podczas staży i praktyk na różnych oddziałach w szpitalach klinicznych i powiatowych, jak również na licznych kursach specjalistycznych. Wybrała zawód lekarza rodzinnego, który pozwala sprawować opiekę nad pacjentem od noworodka po wiek podeszły, a także wdrażać działania z dziedziny profilaktyki i promocji zdrowia. W Poradni POZ lek.med. M.Tomków-Bednarska świadczy właśnie taki zakres usług. W opiece nad najmłodszymi pacjentami zajmuje się : rozpoznawaniem i leczeniem chorób wieku dziecięcego, profilaktyką i opieką nad dzieckiem zdrowym, w tym : bilanse zdrowotne i ocena stanu ogólnego dziecka , porady laktacyjne dla matek karmiących, prowadzenie szczepień ochronnych.
Jak zgłosić chęć szczepienia przeciw Covid 19
15 stycznia 2021
INFORMACJE O SZCZEPIENIACH DLA OSÓB 80+ i 70+
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja
Jak można się zgłosić?
- Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
- Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.
Pamiętaj! Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/. Jeśli otrzymasz wiadomość dotyczącą szczepień, która wygląda podejrzanie, zgłoś ją na tej stronie: https://incydent.cert.pl/
- Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link – Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.
- Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla Twojej grupy, dostaniesz wiadomość mejlową z informacją, że masz już wystawione e-skierowanie.
- Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj.