slide
slide

Podstawowej Opieki Zdrowotnej NFZ

 

Wizyty w POZ zgodnie z wytycznymi MZ i GIS  realizowane są  formie stacjonarnej lub  telefonicznie – teleporady .  Na teleporadę pacjent umawia się poprzez rejestrację telefoniczną : tel. 12 307 03 44 , 535 609 676  w godzinach pracy POZ.  Lekarz POZ dzwoni do pacjenta zgodnie z ustalonym terminem teleporady na wskazany nr telefonu podczas rejestracji. Trzy nie udane próby kontaktu z pacjentem skutkują brakiem realizacji wizyty.  Czas pracy POZ bez zmian – pon- pt 8.00- 18.00

Podczas teleporady istnieje możliwość realizacji : e-recepty, e-skierowania, e-zwolnienie lekarskie, e-wyroby medyczne.

Szczepienia ochronne -Realizujemy szczepienia ochronne zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia , na wizytę należy się umówić  drogą telefoniczną : tel. 12 307 03 44 , 535 609 676. Na wizytę z dzieckiem przychodzi jeden opiekun zachowując zasady epidemiologiczne tj. bez cech infekcji, nie jest objęty kwarantanną.

Recepty w POZ na leki przewlekłe przyjmujemy drogą telefoniczną i mailową : centrum @biotamed.pl, tel. 12 307 03 44 , 535 609 676 ( prosimy o dopisanie aktualnego telefonu kontaktowego ).

Przed wejściem do przychodni znajduje się skrzynka na ewentualną korespondencję  papierową dotyczącą recept oraz dokumentacji. Recepty realizowane są w miarę możliwości na bieżąco – po wypisaniu recepty kontaktujemy się  z Państwem w celu przekazania kodu recepty, na podstawie którego realizujecie Państwo recepty w aptece.

Prosimy o przemyślaną informację o  wszystkich kończących się lekach stale podawanych. Recepty wypisywane są na okres 3 miesięcy, w aptece istnieje możliwość realizacji recepty z podziałem czasowym.

Zachęcamy do założenia IKP – Internetowego Konta Pacjenta  na stronie : pacjent.gov.pl › internetowe-kontopacjent. Konto umożliwia szybki dostęp do e-recepty , e- skierowania oraz innej dokumentacji medycznej.

Badania laboratoryjne:

Badania wykonujemy : Poniedziałek , Wtorek , Czwartek ,  Piątek  w godzinach 8.30 -11.00

Godziny pracy przychodni 8.00- 18.00  Pon -Pt 

Telefony kontaktowe bez zmian  12 307 03 44 , 535 609 676

e- mail:centrum@biotamed.pl

 

 

PORADNIA PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ – od 01.01.2013 świadczymy bezpłatne usługi medyczne w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług, porad udzielają lekarze z dużym doświadczeniem zawodowym.

Poradnia POZ czynna jest w godz. 8.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku

rejestracja osobiście lub telefoniczne : Tel. 12 307 03 44, kom. 535 609 676.

W naszym Centrum porad udzielają  LEKARZE RODZINNI : 

Poradnia POZ dla dorosłych :

– lek. Joanna Kulawik

– lek. Magdalena Tomków- Bednarska

– lek. Barbara Maszek

– lek. Anna Węgrzyn 

– lek. Aneta Wawrzyn – Górecka 

– lek. Marlena Gronau- Dziurkowska

 

Poradnia POZ dla dzieci:

– lek. Magdalena Tomków- Bednarska

– lek. Barbara Maszek

– lek. Anna Węgrzyn 

– lek. Marlena Gronau- Dziurkowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zgłosić chęć szczepienia przeciw Covid 19

15 stycznia 2021

INFORMACJE O SZCZEPIENIACH DLA OSÓB 80+ i 70+

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

Jak można się zgłosić?

  1. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
  2. Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.

    Pamiętaj! Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/.  Jeśli otrzymasz wiadomość dotyczącą szczepień, która wygląda podejrzanie, zgłoś ją na tej stronie: https://incydent.cert.pl/

  3. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link – Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.
  4. Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla Twojej grupy, dostaniesz wiadomość mejlową z informacją, że masz już wystawione e-skierowanie.
  5. Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj.